Kargo Hizmetleri

GENEL KARGO

DSCF9248

Hopaport Limanı’nda özellikle çelik ürünleri (rulo saç, boru, levha saç, profil vb.), paletli, big bag’li ve ambalajlı ürünler elleçlenmektedir. Açık depolama alanı, kapalı depoları, geçici gümrüklü ve A tipi antrepo sahalarına sahip olan Hopaport Limanı’nda genel kargo tahliyesi ve yüklemesi esnasında Lashing hizmetleri, profesyonel kaynak ve diğer mekanik hizmetleri de verilmektedir.

.

.

.

.

PROJE KARGOIMG_0674

50 ton ile 600 ton arası her türlü proje yükünün gemiden tahliye edilerek terminal hizmetlerinin verilmesi ve depolanması yapılmaktadır. Aynı şekilde bu yükler depolandıktan sonra gümrük rejime uygun olarak gemiye yüklenmekte veya müşteriye teslim edilmektedir.

.

.

.

DÖKME KATI1377565_1408528592713745_1185977105_n
Kömür, maden cevheri, mıcır, taş başta olmak üzere sahip olduğu vinç, kapma ve lastik tekerlekli yükleyici ekipmanları ile belirli tipte dökme yük elleçleme hizmetleri vermektedir.

.

.

..

..7

.

KONTEYNER1b

Hopaport Limanı’nda konteyner yükleme, boşaltma, shifting, terminal hizmetleri, CFS hizmetleri (konteyner iç yükleme, iç boşaltma, numune, tam tespit vb.), imco’lu konteyner hizmetleri, konteyner sabitleme hizmetleri, konteyner tamirat hizmetleri verilmektedir.